Home / Holiganbet Para Yatırma

Holiganbet Para Yatırma

Holiganbet pratik ve hızlı olan tasarımından tüm ödeme seçeneklerini paylaşır. Hatta yöntemlere özel olarak limitlerini dahi gösterir. Holiganbet para yatırma ve çekme işlemlerine geçmeden önce her birine göz atmanız esas alınır.

Holiganbet Çekim Yöntemleri Nelerdir?

Çekim yöntemleri limitleri ile birlikte paylaşılır ve bu durum kazançlarınızı çekmenizi kolaylaştırır. Nitekim limitlere göre hesap içerisinden çekim taleplerinizi iletmeniz esas alınır. Bu anlamda:

-Havale: Başı çeken yöntem her zaman olduğu gibi Havale oluyor. Süper Havale en az 50 TL limiti ile paylaşılıyor. Bunun yanı sıra Banka Havalesi üzerinden de kazançları çekmek adına taleplere geçilebilir.

-Diğerleri: Havale haricinde 50 TL alt limiti ile Papara ödemelerine de başvurulabilir. Bunun gibi JetPapara için en az 50 TL tutarını paylaşır. Hatta Kriptopay ve MaksiKripto üzerinden de çekim işlemlerine geçmeniz sağlanır.

Holiganbet Yatırım Yöntemleri Nelerdir?

Yatırım yöntemleri için de kısa açıklamalara yer verilmiştir. Tekrardan her bir yöntemi limitleri ile birlikte değerlendirmeniz esas alınmıştır. Örneğin başta gelen kredi kartı için minimum tutar 50 TL olarak belirtilir. Bunun dışında:

  • Havale için 500, Süper havale adına da 50 TL limitlere uyulması gerekir.
  • Papara 50, Hızlı QR ise 20 TL limitleri ile değerlendirmeye alınmalıdır.

Aynı zamanda 20 TL limiti ile Hızlı CepBank yatırımlarına da başvurulabilir. Görüldüğü üzere en çok tercih edilen ödeme seçeneklerine sahiptir. Her birini de son derece makul limitleri ile paylaşmaktadır.

Holiganbet Diğer Yatırım Yöntemleri Nelerdir?

Holiganbet para yatırma ve çekme işlemlerine dair maksi ödeme seçeneklerine de sahiptir. Dilerseniz bu yönde tercihinizi yaparak finansal işlemlere geçebilirsiniz. İlk etapta MaksiPapara için en az 20 TL limitini paylaşmıştır. Bunun gibi MaksiBanka ile para yatırmak isteyenlere 250 TL alt limitini belirtmiştir.

50 TL ve üzerinde MaksiKredi Kartı yatırımlarına da başvurulabilir. Son olarak ise 20 TL ve üzerinde Maksi Kripto yöntemi paylaşılır. Görüldüğü üzere ödeme yöntemlerinde çeşitliliği benimsemiştir. Her birinden de limitlere uygun olacak şekilde yatırımlara geçmeniz ve faaliyet göstermeniz bekleniyor.